Blog

Autori: admin

transport për në aeroportin Beauvais Tille Paris
Të paklasifikuara

3 mjetet kryesore të transportit për të shkuar në aeroportin Beauvais

I vendosur 70 kilometra në veriperëndim të Parisit, në komunën Tillé pranë Beauvais, aeroporti ndërkombëtar Paris-Beauvais Tillé, i mbiquajtur në gjuhën e folur "Paris-Beauvais", është një nga tre aeroportet ndërkombëtare të Parisit dhe zë vendin e dhjetë për sa i përket frekuentimit në Franca. E ndërtuar gjatë viteve 1930, ajo hapi dyert e saj për shërbimin tregtar në fund të shek

taksi në distanca të gjata
Të paklasifikuara

Taksi në distanca të gjata Aeroporti Beauvais

Taksi në distanca të gjata nga dhe në aeroportin Beauvais Për udhëtimet tuaja të gjata, përfitoni nga shërbimi ynë i taksive në distanca të gjata nga dhe në aeroportin Beauvais. Ne ofrojmë udhëtime të rehatshme dhe të besueshme në shumë destinacione, si në Francë ashtu edhe në të gjithë Evropën. Nëse jeni duke udhëtuar për biznes apo kënaqësi, shërbimi ynë i taksive është këtu

gjeni një taksi në aeroportin Beauvais Tillé
Të paklasifikuara

Ku ta gjeni taksinë tuaj në aeroportin e Parisit Beauvais Tillé?

Në aeroportin Beauvais Tillé, shoferi juaj do të jetë gati t'ju mirëpresë sapo të konfirmohet rezervimi. Thjesht jepni numrin tuaj të fluturimit kur rezervoni, në mënyrë që shoferi juaj të monitorojë për vonesat e mundshme të fluturimeve dhe t'ju takojë kur të mbërrini. Ju gjithashtu do të keni akses në numrin e telefonit të shoferit tuaj që të mund ta kontaktoni atë.

rezervoni një taksi të lirë në Beauvais
Të paklasifikuara

Rezervoni një taksi të lirë të Beauvais

Taksi e lirë Beauvais dhe Aeroporti Beauvais-Tillé Për shoferët tanë të taksive në Beauvais, çdo udhëtim që ne ofrojmë duhet të jetë një kombinim harmonik i ekonomisë dhe komoditetit. Kjo është arsyeja pse ne projektuam një shërbim taksi të lirë, pa cenuar përvojën e udhëtimit. Vlera më e mirë për para Ne e kuptojmë se çdo euro ka rëndësi, prandaj ne përpiqemi

tarifa për një taksi në Beauvais
Të paklasifikuara

Sa kushton një taksi në Beauvais?

Shijoni tarifën më të mirë të taksive në Beauvais Kompania jonë e taksive është e përkushtuar t'ju ofrojë një shërbim transporti me cilësi të lartë në Beauvais me çmime konkurruese. Në të vërtetë, ne e dimë se është thelbësore që klientët tanë të kenë një ide të qartë të kostove që lidhen me udhëtimin e tyre. Pra, këtu ju paraqesim informacion të detajuar për çmimin

sqAlbanian