Stacioni i trenit Taxi Beauvais

Udhëtoni në stacionet Beauvais dhe Oise dhe në të gjithë Francën

Taksi në stacionin e trenit Beauvais

arrini në stacionin e trenit Beauvais me taksi

Anije taksi në stacionin Beauvais

Taxi Airport Beauvais është partneri juaj i besuar për të gjitha udhëtimet tuaja me taksi për në dhe nga Stacioni i trenit Beauvais, si dhe të gjitha stacionet e trenit në FrancëUdhëtimi me tren është shpesh i gjatë dhe i lodhshëm, ndaj përfitimi nga një mjet kur largoheni nga stacioni është një kënaqësi e vërtetë dhe një rehati e pashoqe. Për të përmbushur këtë nevojë, shoferët tanë janë në dispozicion për t'ju ofruar një përvojë udhëtimi të rehatshme dhe të personalizuar. Ne bëjmë gjithçka që mundemi për të siguruar që udhëtimi juaj midis Stacionit të Beauvais dhe rajonit të tij të shkojë saktësisht siç e keni imagjinuar. 

Nëse dëshironi që një shofer t'ju çojë nga shtëpia juaj në aeroportin e Beauvais ose anasjelltas, gjithçka që duhet të bëni është të na tregoni se çfarë dëshironi dhe ne do të jemi në gjendje ta bëjmë atë. Ne jemi të vetëdijshëm se udhëtimi midis stacionit dhe akomodimit tuaj shpesh mund të jetë i ndërlikuar, veçanërisht nëse nuk keni rezervuar një anije për në Paris. Më pas do ta gjeni veten përballë ngjarjeve të paparashikuara ose pritjeve të gjata. Tani e tutje, kur të mbërrini në stacion, mund të mbështeteni në profesionalizmin tonë në fushën e transportit të pasagjerëve me shofer.

Një udhëtim në komoditetin më të madh

Në baza ditore, prioriteti ynë është mbi të gjitha të jemi në gjendje t'u përgjigjemi të gjitha kërkesave tuaja të udhëtimit. Prandaj ne ofrojmë një numër të madh shërbimesh, duke përfshirë shërbimin popullor të anijes Gare de Beauvais. Për ta bërë këtë, ne kemi automjete moderne të nivelit të lartë, i pajisur me të gjitha opsionet e nevojshme për mirëqenien tuaj në bord. Pavarësisht nëse jeni individ apo profesionist, për një udhëtim ose vajtje-ardhje, shoferët tanë të besueshëm, të sjellshëm dhe të vëmendshëm janë në dispozicionin tuaj 24/7.

Rezervoni automjetin tuaj me shofer

Nëse dëshironi të përfitoni nga avantazhet e një shoferi privat, thjesht kontaktoni qendrën tonë të rezervimeve. Drejtuesit tanë janë profesionistë të rrugës, duke udhëtuar në Beauvais për shumë vite. Angazhimi ynë është t'ju ofrojmë një përvojë optimale për të thjeshtuar sa më shumë çdo udhëtim tuajin. Shërbimi ynë privat i shoferit është i disponueshëm me nivele të ndryshme automjetesh, nga makina të thjeshta deri te automjetet luksoze. Autobusët, furgonat, minibusët janë të dedikuar për transportin tuaj. Kontaktoni 06 48 11 48 19 për të porositur një taksi në stacionin Beauvais.

Flota jonë e automjeteve

Kompani taksi në stacionin TGV: 62 Av. de la République, 60000 Beauvais

mercedes sedan v class

Mercedes klasi V nga 4 deri në 8 persona

Automjetet tona taksi Mercedes V të Klasit janë krijuar për ta bërë udhëtimin sa më të këndshëm dhe luksoz. Duke ofruar aftësi të jashtëzakonshme, materiale dhe përfundime cilësore, si dhe një bagazh të madh, ky lloj transporti është veçanërisht i përshtatshëm për grupet dhe familjet që dëshirojnë të udhëtojnë në stacionin Beauvais. Aty do të gjejnë vendin e tyre valixhet dhe bagazhet e dorës pa më të voglin vështirësi.

van mercedes vito

Mercedes VITO nga 4 deri ne 8 persona

Mercedes Vito ju ofron një cilësi shumë të lartë shërbimi për udhëtimet tuaja në Beauvais. I pajisur me pajisjet e sigurisë së gjeneratës më të fundit, ky model ofron një hapësirë të brendshme të bollshme të përshtatshme për transferimet e anijeve drejt dhe nga stacioni TGV. Cilësia e sediljeve tona ju ofron rehati të jashtëzakonshme të ndenjëseve: materiale cilësore, mbështetje mesit dhe sedilje me ngrohje.

minibus me shofer në Beauvais

Minibus nga 8 deri në 15 persona

Po planifikoni një udhëtim në grup, me familjen tuaj të madhe apo si pjesë e një seminari biznesi? Do të shkoni në një udhëtim jashtë vendit me miqtë? Minibusi është i disponueshëm për të akomoduar 8 deri në 15 pasagjerë dhe valixhet e tyre. Ashtu si automjetet tona të tjera, minibusi ju merr ose ju lëshon përpara stacionit të Beauvais.

Udhëtim midis stacionit dhe vendbanimit tuaj

A po planifikoni të udhëtoni midis stacionit dhe shtëpisë tuaj?

Qoftë për të organizuar pushimet tuaja të ardhshme apo një takim profesionist në një qytet diku tjetër në Francë, preferohet të zgjidhni një shërbim transporti të besueshëm për të siguruar udhëtimin tuaj drejt stacionit ose aeroportit. Vju mund të mbështeteni në shërbimet e Taksi Aeroporti Beauvais : Ekipi ynë i përkushtuar bën gjithçka që është e mundur për t'ju ofruar transport cilësor dhe për të thjeshtuar udhëtimet tuaja. Nëse preferoni të rezervoni paraprakisht ose telefononi disa orë para nisjes, ne jemi këtu për të plotësuar nevojat tuaja. Kudo që të jeni, ne përpiqemi të mbulojmë zonën në mënyrë që t'ju caktojmë një shofer sa më afër vendndodhjes tuaj. Megjithatë, nëse keni nevojë të shkoni në stacionin Beauvais, ju rekomandojmë që të rezervoni në mënyrë specifike një taksi në stacion. Pra, kur të mbërrini, do ta gjeni shoferin tuaj direkt në vend, gati për t'ju çuar në shtëpi shpejt.

Telefononi menjëherë 06 48 11 48 19 për të rezervuar një automjet me shofer, ose rezervoni online.

Shërbime të tjera transporti në Beauvais

sqAlbanian