Taksi aeroporti Beauvais

Shërbim me taksi në aeroportin Beauvais 7 ditë në javë, 24 orë në ditë. 

Kompani taksie e certifikuar nga Aeroporti Beauvais

Po kërkoni një taksi në aeroportin Beauvais? 

E vendosur në aeroportin e Parisit Beauvais Tillé, kompania jonë e taksive është në dispozicionin tuaj. 

Ne ofrojmë shërbime transporti për dhe nga aeroporti. Rajoni i Parisit, Disneyland Paris ose stacionet e trenit janë shërbyer gjithashtu. DPër më tepër, lidhjet mund të bëhen deri në Stacioni i trenit Beauvais. JOShoferët tanë anglishtfolës kujdesen për ju për udhëtimet lokale. Në Île-de-France dhe në të gjithë Francën, ne ju mbështesim.

Rezervoni një transferim në taksitë tona

Shijoni një shërbim cilësor taksi falë automjeteve tona të gjeneratës së fundit Mercedes. Të pajisura për rehati optimale, ato janë të disponueshme 24/7. Për më tepër, shoferët tanë përshtaten me nevojat tuaja dhe janë në gjendje t'ju marrin. Sapo të mbërrini në terminalin e aeroportit, ata janë gati t'ju transportojnë. Ju mund të merrni fluturimin tuaj pa u shqetësuar. Pra, cilado qoftë arsyeja e udhëtimit apo destinacionit tuaj, shoferët tanë janë këtu për t'ju dëgjuar. 

Na kontaktoni me telefon në 06 48 11 48 19 per nje prenotim.

Transferoni të gjitha distancat

Përfitoni nga një udhëtim në të gjitha destinacionet dhe distancat nga Beauvais, me automjetet tona moderne. Për më tepër, ne ju garantojmë kushtet më të mira të udhëtimit. 

Të gjitha rajonet dhe qytetet në Francë shërbehen nga shoferët tanë të taksive. Përfshihen Val-d'Oise, Seine-et-Marne, Somme, Seine-Maritime dhe të tjerë. Së fundi, qytetet e Parisit, Lille, Caen, Troyes dhe Brukselit janë gjithashtu në dispozicion për transferim.

Anije nga aeroporti

Anije me një drejtimmbrapa të gjitha distancat nga dhe në aeroportet e Parisit.

Taksi Beauvais

Taksi qendrore në qytetin e Beauvais për në aeroporte dhe stacione pariziane.

Transferimi në stacione

Transferta me taksi nga dhe në stacionet e trenit të Parisit dhe IDF (Gare du Nord, Beauvais, etj.).

Taksi e miratuar

Transport mjekësor me rimbursim nga sigurimet shoqërore, në spitale dhe klinika.

Taksi e lirë e aeroportit Beauvais

Rezervoni transportin tuaj taksi në aeroport

mirëpritur nga shoferi ynë i taksisë në aeroportin Beauvais

Duke përdorur shërbimet e qendrës sonë taksi në Beauvais, mund të jeni të sigurt se do të përfitoni nga një shërbim i përgjithshëm cilësor. Për ta përmbledhur, ne ofrojmë më të mirën për sa i përket automjeteve, paketat dhe marrëdhëniet me drejtuesit tanë.

Transferimi me shofer në automjet të nivelit të lartë

Duhet të shkosh në Aeroporti i Parisit Beauvais në një makinë luksoze? Cilado qoftë adresa juaj e nisjes, kompania jonë dhe të gjithë shoferët tanë do të kryejnë transferimet tuaja në aeroport me komoditetin më të madh. Në të vërtetë, çdo anije jonë e drejtuar nga një shofer profesionist është në gjendje t'ju çojë shpejt në aeroport, duke ju ofruar kështu një udhëtim të këndshëm në një automjet prestigjioz dhe ergonomik. Së fundi, të gjitha automjetet tona janë të pajisura me kondicioner dhe ngrohje dhe shishet e ujit janë në dispozicionin tuaj në derën e automjetit tuaj.

Mirësevini me shenjë në aeroport

Shërbimi ynë i përpiktë dhe fleksibël i anijes ju çon në aeroport ose ju merr në terminalin e zgjedhjes suaj dhe në kohën që ju zgjidhni. 

Në të vërtetë, pasi fluturimi juaj ulet, shoferi ynë do t'ju mirëpresë me një shenjë me emrin tuaj. Kështu që nuk do të keni asnjë vështirësi gjeni taksinë tuaj në aeroportin Beauvais.

Fleksibiliteti i vonesës së fluturimit

Përveç kësaj komoditeti që u ofrohet pasagjerëve, ne jemi të informuar për vonesat ose përparimet e avionit tuaj në kohë reale. Për më tepër, ne do të demonstrojmë përshtatje dhe fleksibilitet në rast të një ngjarjeje të paparashikuar.

Automjetet tona të anijes në aeroport

mercedes sedan v class

Mercedes i klasit V për 4 deri në 8 persona

Automjetet tona taksi Mercedes V të Klasit janë krijuar për ta bërë udhëtimin sa më të këndshëm dhe luksoz. Duke ofruar aftësi të jashtëzakonshme, materiale dhe përfundime cilësore, si dhe një bagazh shumë të gjerë, ky lloj transporti është veçanërisht i përshtatshëm për grupet dhe familjet që dëshirojnë të shkojnë në aeroport. Më në fund, valixhet dhe bagazhet tuaja të dorës do të gjejnë vendin e tyre atje.

van mercedes vito

Furgon Mercedes VITO për 4 deri në 8 persona

Mercedes Vito ju ofron një cilësi shumë të lartë shërbimi për udhëtimet tuaja. I pajisur me pajisje sigurie të gjeneratës së fundit, ky model ofron hapësirë të brendshme të bollshme të përshtatshme për transferime anije nga dhe në aeroportin Beauvais. Cilësia e sediljeve tona ju ofron rehati të jashtëzakonshme të ndenjëseve: materiale cilësore, mbështetje mesit dhe sedilje me ngrohje.

minibus me shofer në Beauvais

Minibus nga 8 deri në 15 persona

Po planifikoni një udhëtim në grup, me familjen tuaj të madhe apo si pjesë e një seminari biznesi? Po planifikoni një udhëtim jashtë vendit me miqtë? Minibusi është i disponueshëm për të akomoduar 8 deri në 15 pasagjerë dhe valixhet e tyre. Ashtu si automjetet tona të tjera, minibusi ju merr ose ju zbret përpara hyrjes së terminalit.

Fluturimi juaj është gati të ulet dhe ju duhet të merrni një fluturim të dytë për në Paris CDG? Jeni në një stacion treni në Paris dhe duhet të shkoni në aeroport? Mos u frikësoni falë shërbimit tonë të transportit lidhës. Shumë shpesh, Aeroporti është vetëm një ndalesë në udhëtim. 

Pra, mund t'ju duhet të shkoni në një stacion tjetër parizian ose në një aeroport të Parisit, si Roissy-Charles-de-Gaulle (CDG) ose Orly (ORY). Prandaj, në një situatë të tillë, kontaktoni drejtuesit tanë për të caktuar paraprakisht një lidhje.

Korrespondencë Aeroportet e Parisit

Cilido qoftë stacioni apo platforma e aeroportit, ne ju çojmë shpejt midis pikave të ndryshme të nisjes së fluturimeve dhe trenave. Kështu, ne mund të kryejmë transferime midis Roissy Charles de Gaulle, Lille-Lesquin, Le Bourget, Orly apo edhe Lyon Saint Exupéry. Duke qenë se koha e lidhjes mund të jetë e shkurtër, përdorimi i një taksi për të arritur në destinacionin tuaj është një zgjidhje shumë e rekomanduar. Në fund të fundit, ju eliminoni rrezikun për të humbur fluturimin ose trenin tuaj.

Lidhja midis stacioneve dhe aeroportit Beauvais

Shërbimi ynë i anijes është në dispozicionin tuaj për t'ju çuar në të gjitha stacionet e trenit në Paris (Gare du Nord, Gare de l'Est, Gare de Lyon, Montparnasse, Austerlitz, Saint-Lazare, etj.) ose Lille, Amiens dhe Arras. Pra, të rezervoni një lidhje nga ose në një prej këtyre stacioneve hekurudhore ose të zbuloni çmimi i një taksie në Beauvais, kontaktoni qendrën tonë të rezervimeve në 06 48 11 48 19.

Fluturim i vonuar ose lidhje e humbur

Ju mund të keni humbur një nga lidhjet tuaja, ose fluturimi juaj mund të jetë anuluar ose vonuar. Në këtë rast, shoferët tanë janë në gjendje të përfundojnë udhëtimin tuaj në adresën e zgjedhjes suaj, në rajonin e Parisit ose në një qytet tjetër. 

Së fundi, ju lutemi vini re se shërbimi ynë i transferimit është i disponueshëm çdo ditë, 24 orë në ditë dhe për të gjitha distancat.

udhërrëfyes

Shishe me ujë

Ngarkues

Sedilje për fëmijë

WIFI falas

Transport biznesi për kompanitë në aeroport

Jeni menaxher biznesi, sipërmarrës, investitor ose shitës dhe keni nevojë për një shërbim transporti biznesi në sektorin e aeroportit Beauvais? Shërbimi ynë i taksi në distanca të gjata ju ofron një udhëtim të nivelit të lartë nga fillimi në fund.

Transferimi për profesionistët

Fillimisht, filloni duke rezervuar automjetin tuaj me shofer paraprakisht në adresën e zgjedhjes suaj. Më pas, uluni në taksitë tona dhe lëreni veten të transportoheni në destinacionin tuaj në zonat e biznesit të Ile de France, Hauts-de-France ose çdo qendër tjetër biznesi. Përveç kësaj, automjetet tona luksoze të markës gjermane do t'ju ofrojnë një udhëtim të sigurt dhe pa stres në kushtet më të mira. Së fundi, përfitoni edhe nga shërbimi ynë i ofrimit për të marrë me qira një automjet me shofer për një ditë ose për disa ditë. Për ta përmbledhur, shoferi juaj do të jetë pranë jush gjatë gjithë kohëzgjatjes së qëndrimit tuaj profesional në rajonin e Parisit.

Zonat e aktivitetit të shërbyera

Këtu janë disa fusha të aktivitetit që ne i shërbejmë në veri dhe perëndim të Francës, duke përfshirë rajonin e Parisit dhe Brukselit:

  • Paris: La Défense, Roissy-en-France, Gennevilliers, Saint-Denis, Marne-la-Vallée, Villepinte.
  • Caen: Zona Industriale Fleury-sur-Orne, Zona Industriale Colombelles, Zona Industriale Mondeville, Zona Industriale Verson.
  • Amiens: Zona Industriale e Veriut, Zona e Biznesit të Plepave, Zona Industriale Lindore, Zona e Biznesit Blanche Tache.
  • Lille: Euralille, Haute Borne Park, Eurasanté Park, Moulin Business Park.
  • Reims: Neuvillette Business Park, Pompelle Industrial Park, Bezannes Business Park, Gueux Business Park.
  • Bruksel: Zaventem, Diegem, Woluwe-Saint-Lambert.

Qendrat e biznesit në Paris

Mbrojtja
Bursa e Parisit
Rrethi i Operës
qarku qendror i biznesit
Saint-Denis-Pleyel

Qendrat e biznesit Hauts-de-France

Euralille
Lille Villeneuve d'Ascq
Amiens-La-Vallee
Sirius në Lens
Arras-Gare

Zonat e biznesit në Francë

Pjesa e Zotit
euromesdhetare
Euronantes
Novaxis dhe Novaxud
Saint-Sever dhe Luciline

Taksi Aeroporti Beauvais për në Disney

Taksi për dhe nga Disneyland Paris

Disneyland Park në Paris

Po planifikoni një udhëtim apo një ditë në Eurodisney me familjen ose miqtë tuaj? 

Kompania jonë e taksive ofron udhëtimin ditor vajtje-ardhje ndërmjet Disneyland Paris dhe Aeroporti Beauvais, falë një flote anijesh moderne dhe komode.

Anije nga aeroporti për në Disneyland Paris

Parku Disneyland, i njohur gjithashtu si Euro Disney Resort, është parku më i madh argëtues në Evropë, me më shumë se 45 atraksione të shpërndara në 22 km². Ky kompleks shtrihet kryesisht mbi qytetin e vogël Chessy, që ndodhet në lindje të Parisit. Prandaj, taksi është një zgjidhje e favorshme për të arritur ose për t'u larguar nga parku. Në fakt, do të shpenzoni shumë më pak kohë në transport ose në kërkim të parkimit, dhe për këtë arsye do të keni më shumë kohë për të shijuar atraksionet.

Transferta në hotele në Euro Disney

Në rast të qëndrimit për disa ditë, ne mund t'ju lëmë ose marrim në një nga hotelet e parkut: Disney Hotel New York, The Art of Marvel, Newport Bay Club, Disney Sequoia Lodge, Hotel Cheyenne... Për në përfundim, duke zgjedhur një anije si mjet transporti, ju rritni shanset për ta bërë qëndrimin tuaj në Disneyland edhe më magjik!

Disneyland – Beauvais: Sa larg me taksi?

Distanca midis Disneyland Paris dhe Beauvais është rreth 120 km me makinë. Mund të duhen nga 1 orë deri në 1 orë 30 minuta për të arritur në Disneyland Paris nga aeroporti Beauvais. Megjithatë, koha e transferimit mund të ndryshojë në varësi të kushteve të trafikut në rrugë.

A ka një transferim te Parc Asterix?

Ne ofrojmë transferta me taksi në parqet argëtuese më të famshme në rajonin e Parisit, duke përfshirë Disneyland Paris, Parc Astérix, si dhe Parc des Félins dhe Parc Zoologique de Paris.

Drejtuesit tanë profesionistë dhe me përvojë do të jenë të lumtur t'ju drejtojnë. Në fakt, ne ofrojmë lidhjen midis aeroportit dhe hyrjes në parkun e zgjedhur, për të shmangur çdo stres.

Ekskursione dhe qarqe turistike

turne turistike në Paris nga aeroporti

Aeroporti BVA ndodhet në mënyrë ideale, afër Parisit dhe veriut të Francës. Nga platforma e aeroportit Beauvais, ju presin vende të mrekullueshme! Vetë qyteti ynë ofron një trashëgimi të jashtëzakonshme historike dhe natyrore, në një mjedis natyror të favorshëm për shkëputje. Cilido qoftë plani juaj i pushimeve, kompania jonë do t'ju transportojë në vendet kulturore dhe historike të rajonit të Parisit, Hauts-de-France dhe Normandisë. Duke qenë se pikat turistike janë larg njëra-tjetrës, një tur me taksi me një shofer që e njeh zonën është ideale.

Vizitoni Parisin me taksi nga Aeroporti Beauvais

Vizitoni Parisin për të zbuluar Kullën Eifel, Champs-Elysées apo Muzeun e Luvrit? Dëshironi të eksploroni Mont-Saint-Michel? Thirrni shoferët tanë profesionistë për një qark turistik të përshtatur në bordin e taksive tona luksoze.

Drejtuesit tanë nuk punojnë vetëm në sektorin e Beauvais dhe Aeroportit. Në të vërtetë, ne e njohim Parisin në përsosmëri, nga qendrat turistike e deri te kuriozitetet e Parisit intramur. E njëjta gjë vlen edhe për qendrat kulturore dhe historike të rajonit të Parisit. Pse nuk mund të zbuloni qytetin më të bukur në botë me një taksi? Kështu do ta vizitoni kryeqytetin në mënyrë origjinale, me një itinerar të personalizuar sipas dëshirave tuaja dhe asaj që dëshironi të zbuloni. Kështu, shoferi ynë do t'ju transportojë në vendet më të mëdha turistike në kryeqytet: Kulla Eifel, Luvri, Katedralja Notre-Dame de Paris, Musée d'Orsay, Arc de Triomphe, Place de la Concorde, Muzeu i Luvrit, etj.

Në përgjithësi distanca është rreth 85 km dhe mund të duhen nga 1 orë deri në 1,5 orë për të arritur atje në varësi të trafikut. Midis Parisit dhe aeroportit Beauvais është rreth 80 km dhe mund të marrë rreth 1.5 orë me makinë.

Vizitoni Beauvais me taksi

qyteti i Beauvais

Aeroporti Taxi Beauvais ju ofron një shërbim turne në qytet. Në të vërtetë, ne ju ofrojmë një vizitë për të zbuluar vendet thelbësore të Beauvais.

Vende dhe muze për të zbuluar në qytet

Në turneun tonë të qytetit, ju mund të zbuloni Katedralen e famshme të Shën Pjetrit, e cila është një nga katedralet gotike më të larta në botë, si dheOra astronomike e katedrales është një kryevepër e Rilindjes.

Gjithashtu, ju mund të vizitoni Muzeun Departamental Oise, i cili strehon një koleksion të veprave të artit dhe objekteve historike. 

Përveç kësaj, turneu ynë i qytetit do t'ju prezantojë me qendrën simpatike të qytetit me rrugët e tij me kalldrëm, shtëpitë gjysmë druri, sheshet dhe kopshtet me lule. 

Më në fund, ju mund të eksploroni lagjen Argjentinase, më e gjalla në qytet, me dyqanet, restorantet dhe baret e saj.

Transferimi në vendpushimet bregdetare

vendpushimet

Veriu i Francës është një rajon i pasur me vendpushime të njohura bregdetare. Në të vërtetë, nga Oise, është e lehtë të aksesosh disa prej tyre me taksi.

Udhëtim në vendpushimet bregdetare

Kompania jonë ofron transferta në vendpushimet më të famshme bregdetare të cilat mund të arrihen nga Beauvais me rrugë: Le Touquet-Paris-Plage, Dieppe, Berck-sur-Mer, Saint-Valery-sur-Somme, Le Tréport. Së fundi, duke rezervuar një taksi me kompaninë tonë, ju mund të arrini lehtësisht në këto destinacione.

Portet e nisjes së lundrimit

Bëni zgjedhjen e taksisë për të arritur në portin e nisjes së destinacioneve tuaja të lundrimit në Evropë dhe në mbarë botën. Së fundi, nëse po kërkoni të shkoni në një lundrim, kontaktoni qendrën tonë të rezervimeve për të organizuar transportin tuaj deri në portin e nisjes: Le Havre, Dunkirk, Calais, Cherbourg, Ruen etj.

porosisni taksinë tuaj të aeroportit Beauvais
Rezervoni taksinë tuaj

Besojini një kompanie lidere taksi në Beauvais dhe e vlerësuar me 5/5 në Google!

Transferta drejt hoteleve me anije

Transferimi i hotelit në aeroportin e Beauvais

Transporti per ne hotele 24/7

Nëse po planifikoni një udhëtim në rajonin e Parisit për arsye profesionale, ka shumë të ngjarë që do t'ju duhet të rezervoni një natë në një hotel. Kjo domosdoshmëri vlen edhe nëse jeni në një udhëtim apo ekskursion turistik. Kështu, ne ju ofrojmë një shërbim lidhjeje me të gjitha hotelet. Ne kemi njohuri të gjera për vendndodhjen e këtyre objekteve. 

Sapo të mbërrini në vend, shoferi ynë do të jetë i lumtur t'ju shoqërojë në pritje, duke u kujdesur për bagazhin tuaj. Drejtuesit tanë mund t'ju lënë në hotele: Hôtel Victor, Kyriad, Hôtels Ibis, Mercure, Balladins, Hôtel du Cygne, B&B, Le Rhino Rayé, Saint Vincent…

Lëreni veten të transportoheni me taksi në hotelin buxhetor Ibis

Ndër opsionet e akomodimit, Ibis Budget Hotel është një destinacion popullor për udhëtarët. Në të vërtetë, i vendosur pak minuta larg terminaleve, ky institucion ofron dhoma moderne dhe elegante. Kështu, është vendi ideal për të kaluar një natë midis dy fluturimeve. 

Rezervimi juaj i hotelit përfshin Wi-Fi dhe parkim. Në fund të fundit, nëse keni një fluturim të planifikuar, shoferët tanë do të jenë të lumtur t'ju lënë përpara recepsionit të hotelit një ditë para nisjes suaj.

sqAlbanian